| JustmeV a întrebat:

Cum se poate scapa in mod natural de cosurithinking Nu chestii, creme cumparate ca nu am bani sad. Multumesc :*.

5 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Am mai multe optiunii scumpoo`:*
1. Zineryt este un medicament pentru fata.este lichid si il poti cumpara de la farmacie este foarte eficient doar cauta cateva informatii despre el sa vezi. cam 30 de lei costa dar in scurt timp nu vei mai avea deloc cosuri. se foloseste de 2 ori pe zi:*
2. Fatz-i o masca si stai cu ea timp de 40-50 min cu : Lamaie cu argila.Lamaie cu putina apa.Lamaie cu miere.
3.Malai.Spala-te cu malai pe fata in fiecare seara.
4. Fatzi o masca cu Zeama de castravete si argila.
5.Foloseste corectoare, sau du-te ma un magazin naturist si cere produse naturale foarte bune pentru indepartarea cosurilor.
Sper ca te'am ajutat pupp dulcee :*:*:*

| SadRomance a răspuns:

Incearca sa nu le spargi, pentru ca iti raman urme si poti folosi albus de oua cu lamaie, dimineata si seara:*

| alexcrazydog a răspuns:

Pei eu ma spal cu ceai de musetel pe fata de 2 ori pe zi dimineata si seara si nu am nimic.

| Pettricaaa a răspuns:

Poti incarca sa te dai cu urina de dimineata, sau sa te duci la o farmacie veterinara si sa cari Minbazon, e doar 5 lei.Trebuie sa te dai o perioada mai indelungata ca sa isi faca efectul. Sper ca te-am ajutat.Paa!

| Kira_8211 a răspuns:

Pune lamaie pe fata si las-o pana te strange fata, pe urma spalate si gata. Fa chestia asta in fiecare zi si intr-o luna vor mai disparea big grin