| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile de pe umeri si de cosurile de sub piele care stau cu saptamanile si nu pot fi inlaturate (au o culoare vanata)? Nu am acnee, in general imi apar puncte negre, mai rar cosuri.
Multumesc!

1 răspuns:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Si mie imi apar in zone pieptului si de ceva timp si pe umeri si spate! Eu am folosit Zineryt pentru cosurile de pe fata care mi-au trecut si mi-a mai ramas solutie cu care m-am dat pe piept si umeri si se pare ca au disparut! Alta solutie ar fi sa te stergi de 4-5 ori pe zi cu niste servetele pentru cosuri sau obisnuite, dar sa fie bune unde iti apar cosurile! Sigur iti vor trece! Bafta!