| igghi a întrebat:

Cum pot scapa de parul de pe sani si burta?
si de ce apare?

3 răspunsuri:
| ZuppyZup a răspuns:

Este de la pubertate si este un fel de puf, parul are un rol : de aparare a corpului. Va cadea, insa eram la un magazin si o femeie se aplecase si cand am vazut ce are pe spate... m-a cam speriat :-s. Nu te face cu crema depilatoae inca, asteapta, va cadea in timp. PS : cred ca acea femeie avea probleme thinking

| igghi explică (pentru ZuppyZup):

Dar e inchis la culoare!
si se vede urat!
vine vara si nu stiu cum voi putea sa merg la plaja!

| ZuppyZup a răspuns:

Este de la pubertate si este un fel de puff, parul are un rol : de aparare a corpului. In timp va cadea, insa cand eram la un magazin o femeie s-a aplecat si cand am vazut ce are pe spate... m-a cam speriat :-s. Nu te face cu crema depilatoare, asteapta, in timp va cadea. PS : cred ca acea femeie avea probleme thinking