| PerPum a întrebat:

Cum pot scăpa de parul de pe mână sau burtă, sâni etc?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Ești fată?

| PerPum explică (pentru Legion7X):

Da, sunt fată... Nu te gândi la păr din ăla gros și lung și negru. E ca un pufișor vizibil, și e enervant

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceara sau epilator electric.
De pe sani nu-l recomand sa-l iei, mai bine lasi puful ala, nu e foarte sesizabil oricum.

| PerPum explică (pentru Adry05):

Ok^^ merci de răspuns

| Legion7X a răspuns (pentru PerPum):

Nu te face cu epilator s-au ceară dacă este puf nu te lua după alții te învață greșit lasă puful așa deoarece firul se va îngroșa foarte tare si va fi urât treaba ta dar tu grăbești creștea părului mai repede cu procedurile la alții
Lasă puful așa îl spun de 2 ori sunt și fete puțin păroase dar doar puțin nu gen să iasă în evidență.

| Ralukafay a răspuns:

Te epilezi sau depilezi cu benzi depilatoare, crema depilatoare, ceara.