| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de timiditate intr-o relatie...si partenerul e la fel de timid ca mine! Help me!

Dau funda :*

2 răspunsuri:
| eu1234512345 a răspuns:

Trebuie sa faci tu primul pas ca sa salvezi relatia, daca nu s-ar putea sa vina una tupeista la el si sa ii ceara sa fie impreuna. Oricum trebuie sa uiti de timiditate, propune-i partenerului diferite chestii, el o sa fie incantat... sau daca nu... asta e. Oricum o sa vada ca tu esti deschisa cu el si o sa vina si el cu idei. Bafta happy

| anonim_4396 explică (pentru eu1234512345):

Mersi! :*