| GeorgeH17 a întrebat:

Am auzit ca exista niste coduri pentru yahoo messenger(pentru culoarea scrisului, pozitionarea pe centru, etc). Dati-mi va rog un site de unde pot afla aceste coduri sau daca le stiiti scrietiile mai jos.
dau funda!

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pasionatule de coduri laughing
hai sa te invat ceva scrii asa

dai copy dai enter dupa aia ctrl+v enter si faci asta in ordinea asta de 10 ori si dai 10 buzurihappy

jocate cu el

[b]text[/b] [b]sau[/b] [b]text[/b] - [b]Alineaza textul la mijlocul pagini.[/b]

ma dor mainele ajungelaughing)sper sa fi reusit sa le scris corect

| AdrenalinTm a răspuns:

De unde o venit pasiunea asta pentru coduri?laughing? cam tarziu maine vrei sa hacheresty cevalaughingcu coadele astea

| GeorgeH17 explică:

Codurile sunt pentru trimiterea mesajelor in masa (Ex: text)

| geo4ever a răspuns:

Nu e nici un site. sus, unde scrie messinger sunt mai multe chestii pentru asa ceva