| PamyTzZz a întrebat:

Cum pot schimba numele la facebook. Cel mai rapid si mai clar raspuns primeste funda :Xlove struck

Răspuns Câştigător
| OanyBonnita a răspuns:

Dai pe sageata aceea din coltul drept al ecranului, la account settings, dai click la name(pui numele dorit), apoi mai jos o sa iti ceara parola pentru. a salva setarile!
Mult noroc!winking:*

2 răspunsuri:
| dyabolic a răspuns:

General account settings, name, edit, si treci acolo ce nume vrei u save changes si gata happy

| ZozoleeEu a răspuns:

Dai pe sagetica aia de langa Acasa si acolo ai setarile contului de acolo.