| LoVeLiFeEe a întrebat:

eu am stilou gros pe care vreau sa-l fac sa scrie mai subtire. ce sa-i fac? ( in afara sa-mi cumpar altul sau sa scriu invers cu el) daca l-as strange cu un patent ar merge? oare s-ar strica penita? daca stiti cum sa faceti cu patentul va rog sa-mi spuneti happy multumesc

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nuu,nu il strange cu patentul ca nu o sa mai scrie deloc!laughingIi strici penita!hee heePai incearca sa nu mai apesi deloc cand scrii cu el,sau schimba si tu hartia,unele hartii de la caiete sunt mai subtiri si sug cerneala, si astfel scrisul apare mai gros.Dar totusi, as apela la alternativa cu achizitionarea unui stilou nou.Nu e chiar atat de scump unul, nu?happy

| KungFuBoy a răspuns:

Nu-l strange cu patentu ca nu va mai scrie!

| GabyAdicaEu a răspuns:

Pune o mina unpic mai goala, asta dupa ce il cureti bine! Sau schimbai minele!