| eu_3382 a întrebat:

Cum pot scrie un email cu yahoo messenger? astept raspuns urgent si complex

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe messenger si da click pe plicul acela din dreapta unde scrie email -> dupa ce intri in email-urile tale da click pe -> Compose message (e intr-o fereastra neagra deasupra la Inbox) ->in pagina care s-a deschis in prima linie scrie adresa de email celui care ii trimiti email, la subiect scrii ce vrei si mai jos scrii mesajul + poze sau fisiere daca vrei sa adugi...etc apoi da click pe SEND.
Succes!