| eupitika a întrebat:

Cum pot slabi? am 13 ani si 45 kg si 1.63 Va rogg raspuns rapid

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Tu o dai în anorexie, fată. Eşti numa bună. Dacă mai slăbeşti nu va mai fi nimic pe tine, aşa eşti mai sexy. happy

| Kasia a răspuns:

La varsta ta e interzis sa tii cure de slabire.incearca doar sa micsorezi portiile si sa nu te indopi cu dulciuri si mancaruri nesanatoase.mananca mai multe fructe/legume si consuma mai putina paine.

| Ramona000 a răspuns:

Nu esti grasa ai kg bun pentru varsta ta la 12 ani trebuie sa ai 35-38 kg parca si la 13 38-42 kg cu 3 kg nu e nimic stai calma e bun pentru varsta ta

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Tu esti normală la cap? Esti destul de slabă, dacă mai slăbeşti dai în anorexie.

| Mihai_Diana_1990 a răspuns:

Fata!
esti perfecta asa!
eu am 13 ani, 36 kg si 1, 53cm si crede-ma e mai rau.
lasa soarta sa decida

| eupitika explică:

Atuncii eu de ce ma simt grasa