| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai exact: am 1.63 m, 66 kg. In cel mult 2 luni, cat pot slabi prin infometare totala? Nu ma intereseaza raspunsuri de gen; "infometarea nu este sanatoasa" sau " o dieta sanatoasa si sport". Cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda si vot, celelate vot. :*

3 răspunsuri:
| DinnAdinnA a răspuns:

Pai nu ma intereseaza pe mine ce zici, dar asa este:
-faci sport
-mananci sanatos
-fara dulciuri si multa paine

Ce vrei? sa iei pastile sa te imbolnavesti? laughing... Eu nu cred!

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Dupa cate am invatat la scoala nu o sa poti sa duci o asemenea dieta. Poti sa faci ulcer, si asta nu e bine.Din infometare totala s-ar putea sa ca organismul tau sa nu se mai dezvolte deloc dupa aceea sa ramai la intaltimea initiala si asa mai departe.Ar fi bine sa mergi la un psiholog pentru ca se poate sa ai anorexie.

| Tutzii a răspuns (pentru MusicIsTheAnswer):

Nu fetelor, chestia este ca am incercat prea multe solutii care nu dau rezultate sad. De ce credeti ca am zis fara diete si sport? Pentru ca le-am incercat si sunt inutile si credeti-ma, am ajuns sa ma abtin de la mancat 2 luni de zile straight face. Si voi continua pana voi vedea rezultatele happy.