| Horanhugsme a întrebat:

Cum pot slabi in mod sanatos, fara diete si pastile? Ce exercitii ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

In primul rand mult sport, minim 30 de minute pe zi (combina alergatul cu abdomenele), in al doilea rand calculeazati cate calorii ar trebui sa consumi pe zi in functie de inaltimea, greutatea si varsta ta, iar asa iti faci o idee ca sa mananci pe sub caloriile necesare de corpul tau intr-o zi, incat ca aceste kg in plus sa fie folosit de corpul tau intr-un mod sanatos, nu intr-un mod nesanatos asa cum sunt dietele stricte.

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Alergat,inot,bicicleta,aerobic.

| Numb a răspuns:

Mersul pe jos..Alergari..Abdomene..cam asta pentru inceput.winking

| rianarebeka a răspuns:

Cand e vremea frumoasa afara poti iesi sa faci jogging. :*