| ColorWorldFantezi a întrebat:

Cum pot slabi intr-un timp mediu? Imi dati va rog un program? Ce alimente ar trebui sa consum?

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Hey,din punctul meu de vedere nu trebuie sa slbesti pre repede si mai important sa nu ti o dieta daca esti in crestere. grefa este foarte buna pentru slabit mananca care o jumatate sau bea un pahat de suc inainte de fiecare masa (la fel si cu grefa) pestele facut la abur sa gratar ( nu prajit) si salata happy app mult sport ca degeaba tii dieta daca nu faci miscare