| amyamy a întrebat:

Cum pot slabi la talie? fara sala, am 75 si vreau sa ajung macar la 70, va rog dati-mi un sfat un program un regim ceva, ca eu nu ma mai suport.si daca slabesc in general nu e bai, am nevoie si la picioare poate putin insa la talie cel mai mult, dau si funda:X

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj privat. happy Not spam laughing

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

La talie slabesti doar prin exercitii ce lucreaza abdomenul si soldurile. Pentru picioare, cel mai complex este alergatul, ajuta foarte mult.

| AliceThai a răspuns:

De ce toata lumea vrea totul fara faca nici un efort pentru a obtine ceva? Incearca macar acasa cateva exercitii, abdomene si genoflexiuni macar.