| Lalala a întrebat:

Cum pot slabi mult si repede[da fara sa imi ziceti ca trebuie sa fac sport ca am incercat cu sport si nu merge]?

2 răspunsuri:
| OzVrajitorul a răspuns:

Ai incercat dar nu destul, cand ai vazut ca slabesti foarte greu 1kg sau 2 te-ai demoralizat, mintea este yala iar sportul cheiawinking trebuie sa fii destul de motivata pentru ca nu slabesti peste noapte facand sport dar slabesti sanatoswinking si asta conteaza la inceput o sa fie mai greu... poate ca ai sa ajungi la greutatea dorita intr-un an sau doi sau poate peste 6 luni. depinde cat vrei sa slabesti. Eu sunt de parere ca trebuie sa faci sport si ar trebui sa ai o alimentatie cat mai sanatoasa si asa de incheiere un sfat pentru tine nu mai consuma paine dupa ora 6 seara.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- prietena mea a slabit dansand
- iar eu dac nu mananc dupa ora 19:00 si faca putin sport slabesc
Doua metode incearca