| oana1238105 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare de pe TPU? mersi mult! funda!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o postare încalcă regulamentul, poţi s-o raportezi (şi să mai rogi pe cineva care este Senior s-o raporteze) sau să trimiţi un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact şi s-o rogi pe Cristina să o şteargă.

Iar întrebările tale le poţi şterge din contul tău, să le anonimizezi, intrând la "Întrebările mele" şi dând clic pe "Şterge" sub întrebare.
E o limită de 10 întrebări pe zi.
Succes.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la intrebarile tale aici http://www.TPU.ro/utilizator/ammck/intrebari/ si sub fiecare intrebare ai o fereastra rosie cu STERGE!
Succes! (la motive scrii ce vrei tu )

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dai la sectiunea intrebarile mele si dai butonul rosu,, Sterge,,
Oke?
Si o sa primesti un email cu confirmare a stergerii intrebarii.

| SteffyLove a răspuns:

Simplu punete pe acea intrebare si stergeo daca nu ai inteles ceam zis eu pacat.