| bogdan1004 a întrebat:

Buna as vrea niste raspunsuri bune nu de genu :cine te crede sau mai stiu eu ce: Ce se poate intampla daca sunt prea fitos, am arfe? Ma poate respinge societatea, si prietenii, colegii de scoala? Dati-mi raspunsuri(cel mai bun raspuns vot+funda, celelalte primesc vot ) Vreau Raspuns repede

Răspuns Câştigător
| oanaoana23 a răspuns:

Esti micut, cand o sa mai cresti si o sa vezi ca viata e grea, si ca tu cu fite ti-o faci singur si mai grea ai sa cobori cu picioarele pe pamant. ca de fite e satula lumea si o sa te linistesti cand o sa vezi ca nu te integrezi in nici un colectiv, nu iti poti pastra un loc de munca. pana la urma conteaza sa fii om si sa respecti pe toata lumea, nu sa mergi cu nasul pe sus. fara suparare, sfat prietenesc

6 răspunsuri:
| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Bogdan,in primul rand nu e bine sa fii asa. Da, unii s-ar putea sa te respinga. Prietenii o sa iti observe schimbarea si poate ca incetul cu incetul nu o sa te mai bage in seama si ai mari sanse sa te barfeasca. Mai bine e sa fii de treaba si normal, ca sa ai si prieteni adevaratiwinking Funda?batting eyelashes

| oanaoana23 a răspuns:

Te va respinge toata lumea, nu o sa te mai suporte nimeni, nu ai sa ai prieteni adevarati, decat oameni la fel ca tine. mai bine ai incerca sa fii modest, ai sa reusesti sa fii mai popolar. dar de ce vrei tu sa fii fitos?

| bogdan1004 explică (pentru oanaoana23):

M-am obisnuit asa, nu prea stau langa cei mai (sa zic tarani) deci nu stau langa un om prea simplu

| oanaoana23 a răspuns (pentru bogdan1004):

Si ce fel de prieteni ai? poti sa ii consideri prieteni adevarati? oamenii simpli sunt mult mai buni la suflet decat oamenii cu aere in cap. cati ani ai?

| oanaoana23 a răspuns (pentru bogdan1004):

Esti micut, cand o sa mai cresti si o sa vezi ca viata e grea, si ca tu cu fite ti-o faci singur si mai grea ai sa cobori cu picioarele pe pamant. ca de fite e satula lumea si o sa te linistesti cand o sa vezi ca nu te integrezi in nici un colectiv, nu iti poti pastra un loc de munca. pana la urma conteaza sa fii om si sa respecti pe toata lumea, nu sa mergi cu nasul pe sus. fara suparare, sfat prietenesc

| printesuca1999 a răspuns:

Pai daca esti prea fitos si esti intr-un anturaj diferit poti fi barfit pe la spate... acum sincer nu e bine sa fii prea fitos asa e paparerea meabig grin

| printesuca1999 a răspuns:

Bogdan sa stii ca prietenii adevarati sunt oamenii simpli, modesti si care te-ar ajuta mereu in orice situatie... nu este bine sa fii prea fitos... acum faci cum dorestibatting eyelashes