| Dackvareder123 a întrebat:

Cum pot surprinde pers. iubita de Valentine's day? Nu sunt impreuna cu ea si vreau s-o intreb daca vrea sa fie cu mine.

Răspuns Câştigător
| Adyna92 a răspuns:

Da-i un trandafir alb, sau ce floare ii place ei, si invit-o la o plimbare. Spune-i ca o placi, si daca vrea sa fie cu tine.

1 răspuns:
| Androphyla a răspuns:

Fii simplist pentru primul date: ofera-i un trandafir si invit-o la o plimbare, spunandu-i ca vreti sa va cunoasteti mai bine pentru ca o placi.winking Succes!