| xtynna a întrebat:

Cum pot transforma banutii galbeni in monede rosii pe barn buddy? dau fundita pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu se poate doar poti primii bani rosii daca faci trofeu la o planta floare animal sau prieteni.happy

| NAdrian a răspuns:

Nu este posibil acest lucru chiar daca si eu as vrea am level 111 bb-uri poti sa faci la cupa la orhidei, trandafir primesi 1000 bb-uri la fiecare din ele cred ca si la planta aceea care costa 21k se vinde la 23k Daffodil un id de mess sa vb despre joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa faci trofeu la prietenithinking astept raspuns.mskiss

| Nєó a răspuns:

Nu se pot transforma