| ascovit a întrebat:

Cum poti ajunge expert tpu ?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam complicata treaba, intreaba adminul de ce nu a mai facut pe nimeni expert TPU. Probabil nu mai sunt locuri libere ca expert si nu au bani sa ii plateasca pe toti.

| Jessica a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa ai rankul mare sau foarte multe funde. Majoritatea utilizatorilor asa cred si de aceea la fiecare raspuns exista "funda?". Adminii site-ului decid cand esti pregatit/a. Nu conteaza cantitatea raspunsurilor, ci calitatea. Pana cand ajungi expert ajuta oamenii cat mai mult posibil.
Sper ca te-am lamurit:)

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| AnTiBioTic a răspuns:

Sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu exact cum trebuie sa rasp la cat mai multe intrebari si ai multe fundite si voturi parca.tongue