| Oana4340 a întrebat:

Cum poti ajunge popular pe hi5?

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Pai incearca si tu sa dai cat mai multe comentarii la fotografiile sau profiluriile altora sau adauga in lista ta de prieteni o personalitate. Poti incerca si chestia cu schimbatul profilului, pune ceva mai extravagant si o melodie care sa mearga ar fi misto. fundita?

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Pune o poza cu tine dezbracata, sigur o sa ai succes.
laughinglaughinglaughing
Ma amuza oamenii care nu au o viata reala si stau toata ziua pe calculator caci...nu au prieteni.

| Ea12345 a răspuns:

Poti pune nick un nume care sa inceapa cu caractere speciale, pentru ca apare printre primii in lista de prieteni a unui alt utilizator hi5.Trimite cererei de prietenie, lasa-ti id, lasa comenatarii si five-uri, sau mesaje private.
Succes!kiss

| deejayra a răspuns:

Cu ce te incalzeste daca o sa ai o gramada de prieteni pe Hi5 din care o sa cunosti doar 5%?

| Just kidding a răspuns:

Da cereri de prietenie la mai multe persoane, si lasa muuulte commuribatting eyelashes