| CrazzzyA a întrebat:

Cum poti ajunge un reporter destul de cunoscut intr-un timp destul de scurt si fara studii superioare (facultate)?

Am mai vazut astfel de persoane, asa ca astept raspunsuri concrete. Mersi!

Răspuns Câştigător
| metha0xphore a răspuns:

Important e sa ai ce comunica mult flow in vorbire si initiativa, bine se stie ca daca vrei sa ajungi departe trebuie munca dar daca esti sigur/a de tine mergi inainte.

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Pe pile si cu talent si tupeu!

| Kennziiie a răspuns:

Păi din câte ştiu eu, e chestia aia la antena parcă, uita-te pe net cel mai sigur!big grin