| Mynno a întrebat:

Cum Poti Avea Un Fund Cat Mai Sexy Si Bombat?

Sal. Vreau sa aflu cat mai multe pareri din partea voastra in legatura cu acest subiect pentru ca am vazut ca e un subiect ff discutat.
Deci daca va ajuta cu ceva am 1.60 inaltime, 45 kg si am 14 ani.
Nu pot sa zic ca eu am fundul naspa, dar nici prea exagerat, mi s-a zis ca e dragut... dar vreau sa aflu parerea voastra happy

Răspuns Câştigător
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Ei bine sincer sunt baiat si nu stiu ce metode sa folosesti... dar esti mult prea slabuta 45kg la 14 ani? ...pentru a avea un fund mai bombat mai sexy parerea mea e ca nu poti daca u esti asa slabuta ar trebui sai mai pui pe tine ca sa il ai mai bombat mai sexy sa le placa la baieti la kg pe care le ai pun pariu ca nici sanii nu ii ai prea dezvoltati dar avand in vedere ca ai 1, 60 macar 50kg pentru ca nu ai cum sa ti-l faci mai bombat daca nu ai si corpu pentru asa ceva parerea mea e ca esti prea slabuta...mai pune ceva pe tine si apoi fundul va veni de la sine crede-ma am fete in clasa si stiu... daca esti un pic mai plinuta dar cand zic plinutza nu neaprat cu burtica ma refer...si o inaltime cum ai u 1, 60 o sa se vada ...succes :*

5 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Daca nu ai poze nu stim...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vrem poza.

| St!L a răspuns:

Umfla-l cu pompahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer esti un pic cam slabuta si din cauza asta nu poti avea un fund bombat ca la 14 ani te dezvolti mult ia un pic in greutate si o sa vezi

| carina_5370 a răspuns:

Eu il am bombat si nu stiu cum sa scap de elstraight face si uh l-ai vrea bombat