| Anonim6666644 a întrebat:

Cum poti sa recunosti daca o pereche de papuci gucci sunt originali? am vazut pe olx cu 100-150 lei si pe site-ul lor costa 600-650 euro.Care este diferenta dintre cei cu 150 lei si cei cu 650 euro?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca sunt fake. Cele fake sun mai proaste din punct de vedere calitativ. Sunt facute din materiale mai mediocre si chiar si modul de realizare e mediocru.

| Aasdfghj a răspuns:

Care este diferenta? Pai, e foarte simplu. Pe olx sunt fake-uri. Au cumva certificat prin care sa dovedeasca ca sunt originali? Nu prea cred. Evita sa cumperi produse de pe orice fel de site-uri unde preturile sunt mult mai mici.

| RaduManole a răspuns:

Pretul

| RAY a răspuns:

Logic ca sunt fake tot e in Romania e fake, chiar duminica am fost la nike in mall iau un trening pe mine supriza nu se inchidea fermoraul nu am burta mare pur si simplu abia am reusit dar se desfacea de jos, costa 400 de ron si subtire in concluzie fake nu ma mir si pe olx sa fie tot fake in piata gasesti tot ce vrei fake la pret si mai mic, difereta sta in detalii ceva original de calitate e mai bine facut, mai de calitate care nu gasesti la noi doar prin vest sau in Italia, franta etc la preturii care sunt enorm de mari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite fix asa recunosti ca e fake... costa DOAR 150 lei