| Mihaaeellaa a întrebat:

Cum poti sa spui ca daca si-a dat drumul pe tine poti ramane insarcinata laughing)? o tipa mi-a spus ca prietenu ei si-a dat drumu pe ea. era dezbracata. i-am spus ca nu are cum sa se intample ceva. gen ca ramane insarcinata pentru ca nu au intretinut relatii sexuale. pnm laughing mi se pare ciudat. dar parca sunt putin nedumerit. si pe prezervativ scrie ca dupa ce e folosit trebuie tinut departe de vaginul femeii laughing. nu are logica. lamuriti-ma.

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Si eu sunt nedumerita, vorbesti ca si cum ai fi baiat dar ai nume de fata, nu conteaza asta, in fine, despre problema adica se poate sa ramai insarcinata chiar daca nu au avut relatii sexuale, poate el s-a excitat aiurea si a ejaculat in interiorul vaginului ei, dar daca avea prezervativ nu va ramane doar daca s-a rupt.
Si-a dat drumul pe ea deci nu in ea?

| Mihaaeellaa explică (pentru AtateaConditii):

Sunt fata. am scris din greseala nedumerit. acum am vazut:*. nu stiu sa explic exact. dar din cate am inteles. nu au facut nimic. ea este virgina si era dezbracata. imi pare imposibil sa cred ca nu au facut nimic laughing pentru ca erau dezbracati. ma rog. si`ar fi dat drumu pe ea. adica. in gol thinking si ei ii era frica sa nu patrunda laughing. mi se pare putin idiot.straight face dar. pnm :d nu stiu nici eu ce sa spun exact. straight face inca nu a trecut o luna ca sa vada daca ii vine menstruatia. parerea mea e ca e imposibil sa ramai insarcinata fara sa intretii relatii sexuale happy acum voiam sa stiu si parerile altora.