| middle654 a întrebat:

Cum poti scapa de timiditate? sunt fata

4 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Nu poti. Asa e firea ta. Incearca sa nu te obisnuiesti la asta si sa i incredere in tine. Daca in continu te vei gandi ca nu iti sta bine parul sau nu arati bine se va vedea asta. Incearca sa fie relaxata si sa te distrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai sa scapi prea usor, totul vine de la sine, nu se dau sfaturi in legatura cu asta. Depinde cat tupeu ai in momentul de fata.
Noroc.

| Roxxxxi a răspuns:

Incearca sa fi tu chiar daca esti timida. Timiditatea va disparea la un moment dat. Incearca sa iti spui opiniile in public fara sa iti fie jena de nimeni. Fi puternica si incearca sa intri in societate cu o alta atitudine.

| Biancaalone a răspuns:

Pai simplu! Fi tare si artagoasa! Nu trebuie sa fi rusinoasa in fata tuturor!
arata-le de ce esti in stare si ca poti fi si fata cu tupeu!