| BBAlyss a întrebat:

Cum poti scapa de timiditate?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ma confrunt cu aceeasi problema sad

| Reanna a răspuns:

Ai incredere, fa-ti curaj, spune ce gandesti si mai ales incearca sa te cunosti pe tine.

| AnyAnutza a răspuns:

E greu de spus nu cred ca exista o reteta anume.Probabil comunicarea e mai grea. Daca stai izolat nu vei scapa curind.Iesi afara mergi in parc vb cu lumea. prieteni colegi.si vei prinde curaj.''';

| 女時日水한국어 a răspuns:

SI eu vreau sa vad raspunsul la intrebarea ta.Si eu sufar de aceasta "boala crunta"big grin

| Flores_9770 a răspuns:

Lasa-mi id-ul sa vorbim.kiss

| Basketball23 a răspuns:

Tali pentru a scapa de timidittate trebuie sa iti depasesti limitele si sa incerci ceva nebunesc cum ar fi sa saruti un baiatwinking asta nu e ceva nebunesc dar na si eu cunosc pe cineva timidwinking deci nu iti fa probleme incearca ceva tare si vezi ca cu cat te ambitionezi mai tare cu atat vei scapa de timiditatehee hee:*sper ca te-am ajutat baftawinking

| ioana01_5849 a răspuns:

Nu este alta scapare decat sa tio infrangi! Fi mai alfel si eu am fost timid ahi vezi si uh cum e sa nu fi timida ia-ti inima in dinti si vezi eu asa am scapat de eawinking

| mariamariutza a răspuns:

Te imprietenesti cu persoane mai tupeiste. te vor ajuta sa scapi de timiditate prin caracterul lor.