| Marianaaa69 a întrebat:

Cum prefera băieți fetele? Sa fie timide sau sa fie mai nebune?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fie sincere, serioase

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de baiat, nu poti generaliza.

| PersonajFictiv a răspuns:

Echilibrate dar sa aiba o parte pe care doar eu sa o cunosc.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mai timide.

| Desireღ a răspuns:

Dacă ai 69 la nume deja mi am dat seama ce tip de fată ești.

| Marianaaa69 explică (pentru Desireღ):

Adică? Este un număr normal, ce tînseamnă se pare așa ieșit din comun?

| dolceromania a răspuns:

Nebune

| Shdudhs7s6sz5w6qjw a răspuns:

Depinde si de baiat, desigur conteaza si de el, daca este unul mai finut asa, poti fi timida, dar vezi sa nu fie finut doar cu tine ci si cu ceilalti, observa-i pur si simplu comportamentul, daca e caterinca ca si mine iti recomand nebunahappy e simplu