| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere au baieti despre fetele timide?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac fetele timide...si daca si baiatul e timid..atunci cuplul e destul de interesantsmug

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Destul de plictisitor de fapt, avand in vedere ca amundoi stau si asteapta ca celalalt sa vorbeasca primul.

| RAY a răspuns:

Totul cu limita daca e extrem de timida si stai sai scot cuvintele cu clestele e ridicol, am mai stat cu una tot un timp pana la urma era am aflat ca era o vipera, ipocrita care juca teatru non stop, imi plac fetele sincere dar si vorbaretee astea timide joaca teatru mai mult nu toate desigur, mata blanda zgarie rau parera mea

| T0T a răspuns:

Crezi că toți băieții gândesc la fel? Mie unul îmi plac, sunt simpatice.

| Sociopat a răspuns:

Tarfe proaste care fac pe interesantele si se cred diferite fata de restul proastelor extrovertite cand la esenta sunt la fel de proaste si ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simpatice dar nici exagerat. Daca stau sa ii scot cuvintele cu clestele din gura, aia numai imi pare simpatica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca-s timide