| znstr a întrebat:

Cum prefera baietii, fete mai inalte sau mai pitici? De ce? Ribbon pentru cel mai bun!

14 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Ribbon laughing

Eu prefer fetele scunde, dar nu exagerat.Peste 1,60m si sub 1, 80m ( pentru ca am 1, 76 si ar fi prea ciudat sa fie mult mai inalta ca mine )

Nu poti afla ce prefera baietii in general, pentru ca fiecare are propria opinie.Gusturile nu se discuta oh go on

| crysty97 a răspuns:

Pai nu stiu eu prefer mai mici ca mine dar nu cu mult sau la fel de mare
cred ca nu as iesi cu cineva cine ar fi mai inalt ca mine
Cred ca mandria de baiat e de vina happy

| znstr explică (pentru crysty97):

Daca tipa ar avea 1, 80 si ar fi fotomodel, tot n-ai lasa in mandrie? laughing

| crysty97 a răspuns (pentru znstr):

Nope big grin

| Tmcn a răspuns:

Pe cele mai inalte, dar nu exagerat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza de fiecare in partestraight face. Unui baiat mic de statura nu ii va placea NEVER o fata mai inaltalaughing Asta'i clarlaughing
Cel mai mult conteaza personalitateatongue nu inaltimeahappy.
Daca esti mica de statura si te deranjeaza, poti purta tocuri sa pari mai inaltabig grin

Bafta!:*

| znstr explică (pentru anonim_4396):

Am cerut parerea unui baiat, indiferent de inaltimea lui, spre ce tip de fata inclina, mai inalta sau mai scunda.

| k1fighter a răspuns:

Eu sincer prefer o fata mai mica, pentru ca fetele mai mici sunt mai dulci, parerea mea. Daca as iesi in oras cu o fata mai inalta decat mine o sa zica lumea ca este garda mea de corp nu iubita mea laughing))deci clar cele mici.Si ca fata, cred eu, este mai bine sa fii mai mica decat sa fii prajina, pentru ca gasesti baieti mai usor, ca una de 1, 80 m trebuie sa isi ia pe unu de minim 1, 90 ca sa poata si ea sa poarte tocuriwinking

| znstr explică (pentru k1fighter):

Eu am aproape 1, 80 si n-am probleme cu baietii, si nici tocurile laughing Tu daca ai avea 1, 90, iti dai seama ca ai fi gen Stan & Bran langa una de 1, 60. Oricum fiecare cu preferintele lui, eram doar curioasa. :p

| k1fighter a răspuns (pentru znstr):

Scuze, nu am vrut sa jignesc pe nimeni, dar eu am 1, 75 m inaltime si e normal sa imi placa fetele mai mici.Dar ca daca esti inalta, este cam greu sa gasesti un baiat si inalt si cu calitati ca majoritatea romanilor sunt cam piticihappy

| znstr explică (pentru k1fighter):

Nu e jignire, ti-ai spus punctul de vedere, si da, ai dreptate. Nu prea se cade in Romania sa iasa un tip cu o prietena mai mare decat el cu 5cm, se considera lucru amuzant, bataie de joc pe seama asta, etc. Eu oricum am gasit pe cineva "pe marimea mea", si sunt multumita. Aspir spre modelling, de ce nu?laughing

| k1fighter a răspuns (pentru znstr):

Mult succes in modelling atunciwinking

| znstr explică (pentru k1fighter):

Merci!

| k1fighter a răspuns (pentru znstr):

Cu placere, poate participi si tu la NEXT TOP MODEL ca am auzit ca incepe din nou, cine stie poate te ia botezatu sub aripa lui cum s-ar zicehappy