| Katomi a întrebat:

Cum pun un chat pe forumul meu? Cine poate sa imi explice mai detaliat? Stiu ca trebuie sa copiezi codul de la cahat si sa-l pun in >>Admin-Optiuni-Ultimul patratel dar nu stiu unde sunt >>"Admin-Optiuni-Ultimul patratel". fundita pentru cel care imi explica cel mai bine. Forumul e facut pe forumgratuit.

1 răspuns:
| AweSomee a răspuns:

Puteti activa chat box-ul din panou de admin=>General=>Chatbox=>Configurare si cautati optiunea "Activare Chatbox" alegeti Da.La optiunea "Afisare ChatBox" alegeti unde va aparea chatbox-ul.

Succes