| molocemarius a întrebat:

Sall TPU, trec direct la subiect, am facut un forum pe site-ul forumgratuit. ro si vreau sa stiu daca e gratuit, trebuie sa platesc ceva, ca uneori numele site-ului te poate pacali. Nu vreau sa aud ca de la nume vezi asta si chestii de astea, eu vreau sa stiu daca trebuie sa platesc ceva sau pot folosi forumul gratuit fara nici o problema?

Răspuns Câştigător
| Deyush08 a răspuns:

Nu platesti nimic pentru forumuri, forumurile sunt gratuite, in general. Nu e vorba de cati utilizatori ai sau n-ai, nu il platesti! Si chiar de-ar fi sa platesti, te-ar anunta happy

6 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

De regula platesti daca vrei functii suplimentare. De exemplu, pe www.ucoz.ro, platesti daca vrei anumite facilitati in plus, gen modulul magazin online, spatiu mai mult pe disc, dar daca esti ok cu functiile din pachetul gratuit, atunci nu exista niciun cost ascuns :)

Răspuns utilizator avertizat
| molocemarius explică:

Mai astept raspunsuri happy