| Dubi19 a întrebat:

Cum putem trece peste o despartire, daca dupa 6 luni inca mai simtim acelasi lucru pentru o persoana, care ne-a apartinut candva?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna sa zicem ca ma pun in locul tau am trecut si eu prin acest lucruri si crede-ma ca nu e asa usor, bine sa-ti spun parerea mea ..cu siguranta as simti acelasi lucru pentru aceeasi persoana pnetru ca o ibeasc si nas rezista fara ea si cred ca si in sufletul ei poate e la fel poate a fost o greseala toti gresim of
sfatuul meu este sa vb sa va vedeti si sa vorbiti incerca sa va inpacati sad daca o cunosti de ceva tim imi dau seama ca e greu dapai eu ca m-am desartit de prieten si l-am cautat si neam inpacat pentru ca tot acelasi sentiment ramne sad orce ai face nu poti uita asa una cu doua de ce a fost intre voi sad ai grija fa ce ceti cere inima daca iubesti cu adevarat acea persoana caut-o si vorbeste cu ia. iti dorresc numai bine