| Dubi19 a întrebat:

Cum putem trece peste o despartire, daca dupa 6 luni inca mai simtim acelasi lucru pentru o persoana?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Caută lucrurile care te-au făcut să te îndrăgostești de persoana respectivă la alte persoane.
Baftă!

| FoundYouLover a răspuns:

Gasesti o alta persoana sau niste alte persoane cu care sa iesi.

| Lolităăăă a răspuns:

Da, dragostea nu trece cand vrei tu.

| IuliaMariaB a răspuns:

Daca el/ea este singur/a incearca sa ii spui ca inca il/o iubesti, stiu ca e greu, insa ajuta sau cel putin pe mine dupa 4 luni m.a ajutat. Daca este cu un alt baiat/o alta fata...inghetata,ciocolata,jocuri,net...lucruri care iti plac si care te fac sa uiti de el/ea. Sper ca te.am ajutat!:*

Întrebări recente