| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati cand auziti oamenii cum spun lucruri neadevarate? Cand te jignesc fara sa stie. Va dor? Ce faceti?

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Ignor, ignoranța doare cel mai tare!
Dacă vor vedea ca nu iti pasă, vor fi supărați că si-au răcit gura degeaba!

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu. Ma dor doar atunci cand au dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Va dor?".Nu.Imi pasa prea putin ca sa simt ceva sau sa reactionez in vreun fel.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Pe mine unul de cele mai multe ori ma bufneste rasul, sunt familiarizat cu lucruri de genul, ajung sa ma doara cand sunt din partea familiei, dar in rest ma ating prea rar ca sa-mi pese.

| Raniaa a răspuns:

De-a lungul anilor, am invatat sa fiu sincera cu mine insami si sa nu permit nimanui sa ma distraga de la 'drumul' meu. Cand sunt atacata pe nedrept, nu acord nici cea mai mica importanta subiectului, pentru ca, stiu cine sunt!

| simplegirl2 a răspuns:

Pe mine normal ca ma doare, mai ales daca sunt persoane apropiate sau dragi mie....la un moment dat ajungi sa nu mai ai sentimente cand fac lucrul acesta si nu mai conteaza! sad

| MissMoon a răspuns:

Mergi mai departe. Oricata supărare ti ar cauza astfel de lucruri ele vor apărea întotdeauna.Lumea vorbește pentru ca așa suntem noi oamenii dar cel mai bine e sa nu asculți.