| Membru112 a întrebat:

Cum s-ar putea sa imi trimita sambata cineva bani pe card daca sunt inchise bancile si nu are bani pe card? Daca are ceva indei cineva

1 răspuns:
| Blondutzu_Geo_1995 a răspuns:

Din cate stiu este impsobil, doar daca acolo unde e plecata cealalta persoana gaseste vreo banca deschisa, ii dai contul cardului, se duce la banca spune ca vrea sa faca o donatie intr-un cont bancar al unei persoane. Singura modalitate din cate stiu eu! Sper ca ti-am fost de folos! funda?