| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cum sa am mai multa incredere in mine? Sunt ff nesigura pe mine si mereu trebuie sa scap ceva sau sa fac o prostie!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa te autosugestionezi, repeta in fiecare zi ca poti, ca esti tare, si ca nimic nu te va putea dobora..gandeste pozitiv si vei capata incredere in tine..nu lasa pe alti sa ia decizii in locul tau...ma rog, acolo unde este cazul.
O zi frumoasa sa aihappy

| Alexycys2000 a răspuns:

Trebuie tu sa-ti impui si sa nu asculti rasetele celorlalti. Aceia sunt rai si chiar asta urmaresc: sa faci o prostie

| Roxana121 a răspuns:

Trebuie sa ai taria ta de haracter, pentru asta, nu trebuie sa te lasi mai presus decit toti.Incearca sau cel putin punet-i in cind ca tu poti, si esti mult mai buna decit unii. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine, asta te va face sa fii sigura pe tine. Si sa nu asculti gurele rele, pentru ca ele vor doar sa te corboare in noroi. Nu uita nimeni nu este ca tine, TU ESTI SPECIALA.pup