| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa apreciez daca cel mai bun al meu prieten este indragostit in mine?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai, eu cred ca ar trebui sa-l intrebi deoarece este destul de dificil sa-ti dai seama avand in vedere faptul ca sunteti cei mai buni prieteni. happy Daca sunteti prieteni foarte buni trebuie sa discutati orice. Ai grija! Nu confunda iubirea cu prietenia.

Pa, pa!

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Multumesc mult

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy.

3 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Nu prea ai cum sa faci asta, doar daca stai mai mult pe langa el, lasi putin timpul sa treaca, ii studiezi bine comportamentul si apoi tragi concluziile.
Altfel nu prea ai cum.
Sa-l intrebi direct daca te place e cea mai mare greseala posibila pe care o poti face, pentru ca nu sti cum va reactiona.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!