| lucian13 a întrebat:

Cum sa blochez un id de mess yahoo?! cateva ore macar, pls help dau fundita happy

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai intri pe yahoo messengerwinking scrii idul si parole la intamplare, dupa cateva parole gresite scrise se blocheazawinking

| Mjdolhfi a răspuns:

Pai deschizi messengerul apoi scrii id-ul si dupa apesi vreo 5 parole si gata e blocattongue

| Corinne a răspuns:

Introduci de cateva ori (pana se blocheaza) o parola gresita! happy

| Яùxsi a răspuns:

Scrii o alta parola, o parola gresita de mai multe ori si gataaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat cum zic cei de mai jos. dar nu cred ca merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rau e sa stii si sal deblochezilaughingrolling on the floor

| roxanadx a răspuns:

Credei merge am facut-o cu id meu si merge sa o chimbi la loc (nu mi-a cerut sa bag unchi sau ce naibi trebuie sa bagi )winking

| anuscka14 a răspuns:

Chiar merge:X
am incercat pe un alt id de al meu si acum nu mai pot intra:X

| cretzu25 a răspuns (pentru anuscka14):

Nu merge frate am incercat sa blochez un id si pe moment scrie `lockek` apoi surpriza persoana respectiva era online laughing