| britney4kevin a întrebat:

Help sad cum sa blochez un numar sa nu ma mai sune?

8 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Daca ai andoid e foarte, foarte simplu intri in setari->apel->lista apeluri respinse(blacklist)

| britney4kevin explică (pentru spy2o):

Nu am android sad am un Nokia 3600 slide. ce as putea sa fac crying?

| spy2o a răspuns (pentru britney4kevin):

Http://best-blacklist.en.softonic.com/symbian
si mai cauta programe asemanatoare

| spy2o a răspuns (pentru britney4kevin):

Incearca aici, sigur GASESTI! http://www.sharemobile.ro/uploads.php?key=call+manager

| YooCata a răspuns:

Depinde daca telefonul are acesta optiune... sau poti sa mergi la firma de telefonie si sa faci plangere la adresa acelui numar...

| tudorsad a răspuns:

Aici ai putea gasi ceva... http://mobile.brothersoft.com/download/nokia-3600-call-filter.html
trebuie sa ai cablu de date si programul pare a fi free trial doar... nu stiu daca gasesti ceva cu crack sau serial... dar te descurci tu :)

| Beatrice09 a răspuns:

Te duci la "Apeluri" si cand dai de numarul respectiv intri in "Optiuni", apoi "blocare(ignorare) numar". Daca nu ai aceasta optiune, nu poti bloca numarul.

| Cucuva_Maryus_1987 a răspuns:

Help cum blochez un numar sa numai ma sune