| wannabe a întrebat:

Cum sa calmezi o fata daca aceasta are chef sa sara la tine la bataie? rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O saruti love struck big grin... mie mi se pare foarte frumos... daca nu o poti opri, cel mai bine e sa o saruti si vei vedea ca se va oprii imediatbig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughingCe poti sa faci? In nici un caz nu sari si u la bataie. O ignori si gata big grin

nony
| nony a răspuns:

Propune-i o bataie cu pernutele la tine acasa.batting eyelashes.

| Marii a răspuns:

O bati si tu.

| Gabry a răspuns:

Nu o baga in seama, dar in cazuri extreme fuuuuuuuugilaughing

| dulcika a răspuns:

Fugiiiii...vin acum
incerci sa o calmezi.

| VladDu a răspuns:

Fugi sau e buna idea aia cu sarutubig grin...

| lacrimi a răspuns:

Spune-i ca ai facut box si kung fu devil. Daca nu, stii tu ce ai de facut smug laughing.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Sarut'o love struck

| spiritul a răspuns:

Iei o camasa de forta

| aragon18 a răspuns:

Nu o bagi in seama. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am raspuns la celalalt post. dar observ ca tu chiar ai o problema cu acea fata. ce s-a intamplat? ai terminat inainte ca ea sa simta ceva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-o

| Allondra a răspuns:

Pai uite happy. Daca ai gresit ii spui frumos care e treaba. Iar daca nu are ce face. da`i pace laughing