| Danutz_6658 a întrebat:

Cum sa casting bani fiind minor?( pe timp de vara).

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai?! Da, ai putea sa te duci sa imparti pliante.Multi copii fac treaba asta chiar si in timpul scoliihappySucces:d

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poti sa intrebi niste prietenii, unde ai putea sa gasesti firma. S-au du-te la magazinele astea mari:ReaL, etc si intereseaza-te la informatii. Daca eram din cluj stiam mai bine dar nu sunt Sorrysad

| quintron a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi trebuie acordul parintilor

| marius577 a răspuns:

Furand

| Danutz_6658 explică:

(ionika17) si unde asa pute gasi o firma care sa ma inagajeze pe mine la 14 ani sa impart pliante?( in cluj -napoca?

| Danutz_6658 explică:

(Marius) Ce sa fur? mere si pere de la vecinu