| Stefan_Mircea_2001 a întrebat:

Pot ridica bani de la monygram eu fiind minor?

Răspuns Câştigător
| Denis_Pîrvulescu_1998 a răspuns:

Pe card poate sa.ti trimita, trebuie sa-i trimit numarul tau de cont pe care il gasesti pe foile ce le.ai primit cand ai facut cardul, ii dai numarul de cont si transfera banii pe el.

2 răspunsuri:
| Denis_Pîrvulescu_1998 a răspuns:

Nu! Fiind minor nu poti face nimic ce apartine de o banca.

| Stefan_Mircea_2001 explică (pentru Denis_Pîrvulescu_1998):

Dar cum poate să-mi trimită pe card, ca am card bt si ce date trebuie să-i dau ca să-mi trimită în cont

| Denis_Pîrvulescu_1998 a răspuns (pentru Stefan_Mircea_2001):

Pe card poate sa.ti trimita, trebuie sa-i trimit numarul tau de cont pe care il gasesti pe foile ce le.ai primit cand ai facut cardul, ii dai numarul de cont si transfera banii pe el.