| Miruna1860 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat pe facebook? Va rog sa-mi spuneti

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca esti fermecata de frumusetea si inteligenta lui.

| Miruna1860 explică (pentru neutrino):

Nu prea as crede ca l-as da asa pe spate

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu-i scrie nimic! Daca isi da seama ca habar n-ai sa folosesti o cratima, n-o sa ai nicio sansa. Doar daca nu face parte din aceeasi categorie, caz in care o sa va potriviti cu siguranta.
Ah, apropo, nu poti sa cuceresti pe cineva pe Facebook laughing poti sa te dai cine nu esti dar cand o sa te cunoasca, o sa-si dea seama ca ai jucat un rol. Incearca doar sa "te bagi in seama" cu un like, un poke, un share. Daca te baga si el in seama pe tine si va incerca sa te cunoasca, inseamna ca i-ai captat atentia. Succes!