| andreeadeeaandreeadea a întrebat:

Cum sa dau jos toata grasimea de pe burta laughing
P.S. Stiu ca suna mai ciudat, dar sper ca ati inteles big grin

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemalaughing
Poti incepe prin a consuma cei doi litri de apa pe zi, daaar cu lamaie(lamaia te ajuta sa slabesti, asta ii sigur). Chiar tine, sa stii! Bafta kiss

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Din moment ce intrebi asta ma gandesc la faptul ca ti-e prea lene sa faci exercitii fizice, cardio, etc...

Asa ca, cumpara-ti o centura dinaia de la teleshoping.

| andreeadeeaandreeadea explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Recent, mai exact acum 2 zile am inceput sa fac abdomene fiindca am auzit ca ajuta.Fac 300 pe zi, bineintels cu cateva pauze..deci nu imi este prea lene, doar ca voiam sa vad ce sfaturi voi primi