| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa devin mai rea? nu stiu ce sa fac O.o nu vreau sa invat sa urasc.......doar ca m-am saturat sa fiu calcata in picioar, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| WhiteFoxxy a răspuns:

Tu nu ai nevoie sa fii rea, ci sa ai tupeu, si ca sa ai tupeu ai nevoie de incredere! Cand esti jignita cauta o replica cu care sa le-nchizi gura celor care o fac.

2 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Hei!
Esti unica. Nu trebuie sa devi rea doar ca sa te integrezi si sa nu mai fi calcata in picioare. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine, in felul asta iti vei rezolva absolut toate problemele. Nu baga in seama ce iti spun ceilalti. Poate iti vorbesc intr-un anumit fel fix ca sa te enerveze. Sfatul meu este sa nu te lasi descurajata.
Pa, pa.

| Corynna13 a răspuns:

Nu trebuie sa devi mai rea! Trebuie doar sa ai mai multa incredere in tine. Rautatea nu iti va aduce asta, doar te va schimba in ceva ce nu cred ca ti-ai dori sa devi! Ai incredere in tine. Concentreaza-te pe calitatile pe care le detii, scoate-le la iveala, fi un exemplu pentru oamenii din jurul tau! Sper ca ti-am fost de ajutor happy