| divyanka_7923 a întrebat:

Cum sa fac cunostintel(prietenii) sa cumpere produsele AVON?
sa fac vanzare ca sunt reprezentant
nu uit sa

Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai ia in fiecar luna are cel putin 3 milionane bani vechi comanda.Pai inceaca si tu ceva sa ai ot timpul catalogul la ine sa le dai la oameni sa vada sa le zici at de un sant produsele.

2 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai eu am o colega si e reprezentant de mult m-a facut sa am incredere in ea ca reprezentant si stie sa isi promove produsele sa vorbeasca despre ele cea aparut nou preturi chestii de astea.

| divyanka_7923 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Cum face asta?
cu mare vanzare?

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru divyanka_7923):

Pai ia in fiecar luna are cel putin 3 milionane bani vechi comanda.Pai inceaca si tu ceva sa ai ot timpul catalogul la ine sa le dai la oameni sa vada sa le zici at de un sant produsele.