| lullaby23 a întrebat:

Daca esti reprezentant Avon si la prima comanda nu prea gasesti persoane care sa-ti cumpere produsele sau nu dai comanda deoarece nu ai ce sa dai ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Criistyanna a răspuns:

Pai suni la companie si le ceri mai multe cataloage si le imparti la prieteni, cunostine si cand sunt gata comenzile suni la avon si faci comanda. atat. nu se intampla nimic

3 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Nimic laughing incerci sa cauti persoane care sa.ti cumpere produsele daca nu ramai tu cu ele laughing

| lullaby23 explică (pentru Criistyanna):

Este vorba sa isi aleaga ei produsele de pe catalog.

| Criistyanna a răspuns (pentru lullaby23):

Pai suni la companie si le ceri mai multe cataloage si le imparti la prieteni, cunostine si cand sunt gata comenzile suni la avon si faci comanda. atat. nu se intampla nimic

| BMadalin1992 a răspuns:

Cu ce se mananca Avon asta?