| Pitic a întrebat:

Cum sa fac o poza la dextop? fara web funda

Răspuns Câştigător
| Loka a răspuns:

Faci preent screen apoi intri in pait sau word in word apesi click dreapta paste

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai la tastatura undeva langa f1, f2 etc scrie: Prt Sc Sysrq...cand vrei sa faci poza apesi pe acel buton acolo apoi creezi un document Microsoft word dai"lipire" apare poza si o salvezihappy

| LusyLuss a răspuns:

Apesi pe Butonul de pe Tastatura "Print Screen"... Apoi intri in Paint si apesi CTRL+V. poza o sa iti apara... apoi o salvezi si gata!