| Catalin150396 a întrebat:

Cum sa fac Patratele pe abdomen? fast fundita

Răspuns Câştigător
| Izzy12 a răspuns:

Abbdomene...multe multe abdomene. Incepe cu 100 iar in fiecare zi creste numarul de ex cu 20 in pluz apoi cu 40 in plus. Sti la ce ma refer. fundita? love struck (Rox

3 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Cate cunostinte despre cresterea musculara aveti... punetil sa faca abdomene in fiecare zi si copilu no sa aiba rezultatele asteptate. abdomenul ca orice muschi creste greu, cresterea lui este determinata de alimentatie, si felul in care este lucrat.Copile: lucrezi de 2 ori pe saptamana
Prima zi(marti):
-3 serii a cate 20 repetari pe plan drept(intinzi picioarele si opa sus)
-3 serii a cate 15 repetari(pui picioarele pe pat si incerci sa ajungi cat mai sus mainile la piept/ceafa nu trisa)
-3 serii a cate 15 repetari de bricege(daca nu stii cum sunt cauta pe gugal)
A doua zi vineri repeti ceai facut marti. Spor si intr-o luna sa speram de ceva rezultate.

| Feri a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune exercitii pentru muschii abdominali. Dimineata cand te trezesti 100 iar seara inainte de culcare mai baga 100

| SammyMe a răspuns:

Deseneaza cu carioca